Prof. Dr. Recep Kök ve Prof. Dr. Kamil Tüğen Ahmet Yesevi Üniversitesinde

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı koordinasyonunda iki haftalığına ders, seminer, konferans vermek ve ilmi çalışmalarda bulunmak için Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesine gelen, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Recep Kök ile Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Kamil Tüğen gerçekleştirmiş oldukları akademik faaliyetlerin ardından yurda dönüş yaptılar. 

Bilgi, birikim ve tecrübelerini Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi hoca ve öğrencileriyle paylaşan Prof. Dr. Recep Kök; ekonometri ve istatistik konularda, Prof. Dr. Kamil Tüğen ise   Kamu Maliyesi, Uluslararası Ekonomik-Mali Entegrasyonlar ve Vergileme Sorunları, Bütçenin Fonksiyonları ve denetimi   gibi konularda lisans, yüksek lisans dersleri ile seminerler verdiler.

Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, yapmış oldukları akademik çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Recep Kök ile Prof. Dr. Kamil Tüğen’e teşekkür belgesi takdim etti.


Haber Resimleri