Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi. Şubat ayı içinde doğum günleri olan Dış ilişkiler Uzmanı Burçin Yapıcı, İçerik Geliştirme Uzman Yardımcısı Hasan Balcıoğlu, Sekreter Öznur Yılmaz ve Danışma Görevlisi Şahin Tuna’yı kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı bir ömür geçirmelerini diledi.

 Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, 2017 yılında da üniversite olarak düzenleyeceğimiz etkinliklerle adını taşıdığımız Ahmet Yesevi’ye yakışır bir yıl geçirmeyi ve üniversitenin akademik seviyesinin yükseltilmesini amaçladıklarını dile getirdi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Haber Resimleri