Doç. Dr. Nilgün Görer Tamer Ahmet Yesevi Üniversitesinde

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı koordinasyonunda, iki haftalığına ders, seminer  vermek ve ilmi çalışmalarda bulunmak için Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesine gelen, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nilgün Görer Tamer, gerçekleştirmiş olduğu akademik çalışmanın ardından yurda dönüş yaptı.

Bilgi, birikim ve tecrübelerini Ahmet Yesevi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencileriyle paylaşan Doç. Dr. Nilgün Görer Tamer; Kamu yönetimi, kent planlama, Türkiye’de kamu yönetimi gibi konularda lisans ve yüksek lisans dersleri verdi. Doç. Dr. Nilgün Görer Tamer, iki haftalık akademik çalışma çerçevesinde bir de “Yerel yönetimler; yatırım çekme (Türkiye tecrübesi)” konulu seminer verdi.

 Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Toplu çalışmalarından dolayı Doç. Dr. Nilgün Görer Tamer’e teşekkür belgesi takdim ettiler.


Haber Resimleri