Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi. 27 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayını da tebrik eden Prof. Dr. Musa Yıldız, "Rabbim Ramazan ayının hayır ve bereketinden istifade etmeyi nasip etsin" dedi.

Mayıs ve Haziran ayı içinde doğum günleri olan TÜRTEP Merkez Sekreter Vekili Dr. Cengiz Keleş, Sosyal ve Kültürel İşler Uzmanı Elmira Şenduran, Öğrenci İşleri ve Eğitim Destek Uzmanı Mehmet Akif Özkök, Öğrenci İşleri ve Eğitim Destek Uzmanı Göknur Çetin, Basın Yayın ve Tanıtım Uzmanı Halil Ulusoy, Tahakkuk ve Bütçe Uzmanı Barış Beşiroğlu, Basın Yayın ve Tanıtım Uzman Yardımcısı Bülent Kaya, Basın Yayın ve Tanıtım Uzman Yardımcısı Meircan Han, Serkan Çelik ve Sevgi Aykanat’ı kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Prof. Dr. Musa Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Haber Resimleri