Ankara Milletvekilleri ve Keçiören Belediye Başkanı Ahmet Yesevi Üniversitesinde

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ak Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve Heyeti Ahmet Yesevi Üniversitesini ziyaret etti.

“Türkistan-Keçiören Kardeşlik İftarı” için Türkistan’da bulunan Ak Parti Ankara milletvekili, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Aydın Ünal, Ak Parti Ankara milletvekili Nevzat Ceylan,  Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü İsmail Köse ve Belediye meclis üyeleri, Ankara Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Uludağ, Üniversitemize bir dizi ziyarette bulundular.

Ziyaretçiler, Rektör Prof. Dr. Valihan Abdibekov, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Taljan Raimberdiev, Prof. Dr. Nurlan Batırbaev, Doç. Dr. Bakıtcan Muhamedjanov ile Yrd. Doç. Dr. Berik Ahmetov tarafından Kültür Merkezinde karşılandı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ak Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve heyetine Üniversitemiz hakkında Rektör Prof. Dr. Valihan Abdibekov bilgiler verdi. Arkeoloji Müzesi ile Türk Dünyası Kültür ve Tarih Müzesini gezen ziyaretçiler buradaki anı defterini imzaladılar.

Rektör Prof. Dr. Valihan Abdibekov, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkürlerini sunarak çeşitli hediyeler takdiminde bulundular. Ayrıca Ak Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü İsmail Köse’ye geleneksek Milli Kazak giysisi olan “Çapan” giydirdiler.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ak Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Ak Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve heyeti son olarak Üniversitemizin kütüphanesini gezerek ziyaretlerini tamamladılar.


Haber Resimleri