Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, Temmuz ayında da öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kale, Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi.

TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, Temmuz ayı içinde doğum günü olan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız’a hediye takdim etti ve hayırlı ömürler diledi.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız da Temmuz ayı içinde doğum günü olan Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin, Satın alma Uzmanı Yasin Şahin, Ölçme Değerlendirme Uzmanı Elif Gökçen Doğan Özçelik ve Seda Kocatepe’yi kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Haber Resimleri